DIPLOMOVANÉ ZDRAVOTNÉ SESTRY OŠETROVATEĽKY                        OPATROVATEĽKY

Si diplomovaná zdravotná sestra, alebo ošetrovateľka na Slovensku? Máš posledné tri roky prax v tomto obore?

Uvažuješ nad zmenou? Nad prácou v Rakúsku?

Všetci Ťa odhovárajú a Ty sama vnímaš Tvoju nemčinu ako veľmi slabú?                                                          


Ak sa predsa odvážiš na zmenu, môžem Ťa na túto náročnú prácu pripraviť.  Môžeš sa nie len naučiť lepšie po nemecky. Môžem s Tebou ísť krôčik po krôčiku od hľadania práce v Tvojom obore, prípravy na pohovor až po informácie, čo všetko na prácu v Rakúsku ako diplomovaná zdravotná sestra, či ošetrovateľka budeš potrebovať.

Stačí len odvaha, výstup z komfortnej zóny a dôvera, že úspech môže mať naozaj každý. S mojimi dlhoročnými skúsenosťami  v sprostredkovaní práce v Rakúsku, ako aj jazykovou prípravou pre toto povolanie Ti môžem byť inšpiráciou aj motiváciu. Lebo nemčina je práve prostriedok, ktorý aj Tebe môže zmeniť život.

Ako diplomovaná zdravotná sestra pracujem od roku 2001. Skoro 20 rokov v tomto povolaní mi prinieslo ťažké, ale aj krásne chvíle v živote. Neidealizujem si toto povolanie, poznám jeho krásne, ale aj tienisté stránky. Nesmierne veľa som sa naučila, či už z hladiska jazykového, ale aj medicínskeho. Učím sa ďalej. A presne tieto skúsenosti Ti môžem predať v tej najzrozumiteľnejšej forme.

 

4x 60 minút
48  Euro