ONLINE VYUČOVANIE JAZYKOV.

V dnešnej dobe dostatku, kde všetci všetko máme sa komodita zvaná ČAS stáva najlukratívnejšia. Čas je niečo, čo nám nikto nevráti. Preto začínam denno denne uvažovať, ako túto komoditu čo najviac ušetrím, alebo využijem na moje sny a život, ktorý žiť chcem.

Môj sen je, si nájsť prácu, ktorá ma neviaže na miesto. Prácu, ktorú môžem vykonávať na celom svete. Otvorili sa nám obrovské brány online možností. Teda aj vyučovanie jazykov cez online brány. Pre mňa úžasná skúsenosť.A pocit nezávislosti a slobody.

Sama jazyk vyučujem, a ja sa učím jazyky výhradne online. Som samovychovávajúca mama dvoch malých detí a popri milión povinnostiach sa rozhodujem vyučovať nemčinu online. Milujem tieto hodiny, kde nemusím doma upratať, a zo strapatými vlasmi lektorujem nemecký jazyk.

Milujem skypovú výučbu, kde sa ja učím španielčinu. Nemusím nikam ísť a pri čajíku, v papučkách vpisujem nové fascinujúce hieroglyfy do môjho zošita.

Fascinuje ma, že učím klientov z celého Slovenska, ale aj Európy. Nepovažujem online vyučovanie vôbec za menej hodnotné. Napriek tomu vnímam hlavne staršiu generáciu, že je veľmi skeptická voči tomuto vyučovaniu.

Nepopieram, osobné stretnutia majú svoju hodnotu. A mám to tak vyvážené. Pol, na pol. Teším sa na osobné stretnutia, ale som vďačná aj za online. Tie mi dávajú pocit, že sa môj sen začína zhmotňovať…..


Elena Petrus
Som presvedčená, že každý môže hovoriť po nemecky. Nemeckým jazykom motivujem a inšpirujem ľudí k zmene, ktorú im znalosť nemčiny môže priniesť. viac inšpirácie >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len za účelom spracovania tohoto komentáru.

  • KAŽDÝ MôŽE HOVORIŤ PO NEMECKY.

    Nechaj sa inšpirovať.

  • Najnovšie články